LS6 Engine 450HP

این موتور غیر چرخه‌ای قرار بود به عنوان جانشین یک موتور شورلت قوی , که در خط تولید شده بود , باشد . این مواد منفجره به عنوان یک گزینه در اختیار فروش قرار گرفتند , اما از آنجا که بنزین قیمت گاز بیشتری را پیدا کرد و به زودی به سراغ مه‌دود بنزین و سرب بدون سرب رسید که تولید کنندگان زیادی را آماده کرده بودند ( یا باید خودم را آماده می‌کردم ) . و به این دلیل بود که این قدرت اسب‌بخار حکم و شرایط رو به کاهش دوره ماشین عضلانی را از بین می‌برد , که شورلت مدل را وارد مدل کرد . از این رو , قسمت دوم بورن به دنیا آمد و شورلت شروع کرد به ارائه راه دور برای استفاده از موتورها تا مشتاقان و صاحبان خودرو . با این حال , در حال حاضر, در اکثر مواقع , نصب چیپ ها در ماشین عضلانی پیش از انتشار , شما کاملا ً قانونی در خیابان هستید , چرا که هیچ مبدل‌های کاتالیستی و بخار مه‌دود در این ماشین‌های اولیه وجود ندارد .
علاوه بر این , موتور یک موتور اتومبیل بلوکی طویل بود که به این معنی است که منیفولد ورودی , توزیع‌کننده , اشتعال , کربوهیدرات , استارتر و پمپ آب است . ولی خب , پس این چیه ?
ویژگی‌های موتور عبارتند از دریچه‌های روباز فلزی ریخته‌گری شده با دریچه‌های روباز فلزی با دهانه ورودی و دریچه‌های خروجی از اگزوز , دیمپل های فولادی پیچ در پیچ و فرورفتگی خرد شده فولادی . cam برای طراحی نهایی اگزوز یک بالابر ثابت و جامد است که برای عملکرد نهایی به کار می‌رود .
بلوک نام اصلی چهار پیچ را نشان می‌دهد, و واژه نامگذاری در شماره بلوک شما اثبات می‌کند که واقعا ً یک بلوک دیاگرام اصلی است . انتهای پایینی میل‌لنگ یک میل‌لنگ یک ضربه یک اینچی ایجاد می‌کند که به لحاظ خارجی متعادل است , به این معنی که شورلت مدل خاص و هارمونیک خاصی را به میل‌لنگ یک ضربه میلیمتری می‌دهد .
هر بلوک بزرگ دیگری که تولید می‌شود یک ضربه داخلی به اندازه یک اینچ است.

۴۵۰ hp اسب بخار این موتور را بی نظیر کرده است

امروزه , عملکرد gm کاربردهای موتورهای صندوق متعددی را به خود اختصاص می‌دهد . و حتی با وجود اینکه قسمتی از آن از مدت‌ها قبل ناپدید شده‌است , gm یک روز مدرن را به نام ” یو هو هو ” و ” بخش دوم ” معرفی می‌کند . این موتور القایی مدرن دارای فشار فشرده‌سازی کمتری نسبت به پیستون‌ها و یک غلتک محرک هیدرولیکی است . این ho مدرن فقط دو اسب تولید می‌کند . فوت . در بازار محلی و یا فروشنده عملکرد , از گشتاور و قیمت آن استفاده کنید .
* موتور صندوق بین‌المللی بی . بی . بی . بی . کدام موتور به نظر شما ارزش فروش مجدد بیشتری دارد یا چند سال دیگر از حالا , یکی از این موتورها یا موتورهای پیشرفته gm و قدیمی ? ?

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
تماس فوری